ref: refs/heads/v3.0

Mustafa Eraslan’dan Canan Karatay’a Destek

Mustafa Eraslan’dan Canan Karatay’a Destek
13.11.2013
9
A+
A-

Fitoterapi Uzmanı Dr. Mustafa Eraslan, dolandırılmasıyla gündeme oturan Prof. Dr. Canan Karatay’a destek verdi.

Komiser ve savcı olduğunu söyleyen iki kişi tarafından dolandırılmasının ardından medyada geniş yer tutan ünlü diyetisyen Prof. Dr. Canan Karatay’a gelen eleştirilere değinen Dr. Mustafa Eraslan, “-Bal kullanmadı, kan şekeri düştü, dolandırıcılar hocayı dolandırdı- dediler. Bu memlekette herkes, dolandırılma tehlikesiyle karşı karşıya olabilir. Bu, şeker, bal yemekle alakalı bir iş değil. Burada, Canan Hoca basından takip ettiğim kadarıyla, sağ olsun vatanını milletini seven bir insan. Türk polisine yardımcı olabilmek için koşturmuş. Bunu dillerine doluyorlar. Bal, şeker yemediği için diyeti yanlış olduğu için dolandırıldığını söylüyorlar. Bu açıklamaların haddini aşmış konuşmalar olduğunu düşünüyorum” diye konuştu.

“EN ÖZEL DOKTORLARDAN BİRİ”

Prof. Dr. Canan Karatay’ın Türkiye’nin yetiştirdiği en özel doktorlardan biri olduğunu söyleyen Eraslan, “Karatay Diyetini tabii ki destekliyorum. Bizim bahsettiğimiz tereyağ, bal, et, bunların hepsini diyetinde anlatan bir insandır. İşlenmiş gıdaya son derece karşıdır. Onun için Canan Hocayı hem polise destek konusunda milliyetçi duygularından dolayı tebrik ediyorum, saygılarımı sunuyorum hem de kendisini eleştirenleri şiddetle kınıyorum” dedi.

Kaynak: IHA

Yorumlar

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.