ref: refs/heads/v3.0

Hakkımızda

Canankarataydiyeti.com websitemiz Mayıs 2013 yılında yayın hayatına başlamış olup, Canan Karatay’ın, basında çıkan ,yazıları makaleleri, röportajları, videoları derlenerek sitemiz ziyaretçilerine sağlıklı beslenme konusunda yardımcı olmak ve karatay diyeti yapan kişilerin ilgili bilgi, beceri ve deneyimlerimi siz değerli ziyaretçilerimize aktarmak öncelikli amacımızdır.

Canan Karatay Diyeti hakkında genel bilgiler, karatay diyeti videoları karatay diyetine uygun yemek tarifleri, karatay kitapları hakkında bilgilendirme, motivasyon, bilgilendirme, paylaşım, karatay diyeti hakkında soru cevap  ve bir çok konuda detaylı makaleleri okuyabilir, videolar ile daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Websitemiz sizlere en iyi gezinme deneyimini sağlamak amacıyla sürekli olarak güncellenmektedir.

 Yaşam Boyu Sağlık İçin Beslenme

2019 Karatay diyeti size kısa zamanda geçici kilo vermeyi vaat etmez. Karatay diyetini bir yaşam tarzı haline getirmeyi başaran insanlar ilk aşama olarak kilo almamaya başlar, yağlar depo edilmez daha sonra az bir durağanlık dönemi yaşadıktan sonra depo edilen yağlar kırılarak kalıcı olarak kilo verirler. Karatay diyeti daha sonra bırakılan bir diyet olmadığı için hiçbir zaman verilen kilolar alınmaz. Ömür boyu da Karatay diyeti sayesinde kilo problemi olmaz.

Canan Karatay Diyeti

İnsanoğlunun yaşamını tehdit eden hastalıkların nedeni olan obezite –şişmanlık- aşırı kilo kavramlarını kardiyoloji profesörü Prof. Dr. Canan Karatay Efendigil ortadan kaldırıyor. Karatay Diyeti sadece kilo vermek amaçlı değil, beslenme şeklini bir yaşam tarzı haline getirmenize yardımcı olan profesör Canan hanım bütün sırlarını Karatay Diyeti adı altında bir kitap haline getirdi. Karatay diyeti kitabında şimdiye kadar deneyip sonuç alamadığınız bütün kilo verme yöntemlerinin üstüne bir çizgi çekip size gerçek sonucu hediye ediyor. Karatay diyeti geçici bir kilo verme durumundan çıkıp siz bile farkına varmadan bundan sonraki yaşamınızı yeniden şekillendirip sizi mutluluğa götürüyor. Nasıl mı? Karatay diyetini diğer diyetlerden ayıran en önemli şey şimdiye kadar doğru olarak kabul gören birçok şeyin aslında yanlış olduğunu savunmasıdır. Bunun en büyük kanıtı ise şimdiye kadar kilo vermek için yapılan bütün çabaların boşa çıkmasıdır. Karatay diyeti bütün ezberleri bozuyor. Karatay diyeti aslında bir diyet değil yaşam tarzıdır.