ref: refs/heads/v3.0

Tavuk Döner Çok Tehlikeli

Tavuk Döner Çok Tehlikeli
A+
A-

uyarı

“Diyet ürünlerin hiçbirine güvenmiyorum”

Canan Karatay , fastfoodun vazgeçilmezlerinden biri olan tavuk dönerin insan hayatını birinci dereceden tehlikeye soktuğunu söyledi.

” Kolesterol kötü bir şey değil. Bunu artık bilmek gerekiyor. İnsanlara beyaz et önerdiler kırmızı et de kolesterol var diye ama tavukda da çok kolesterol var. Balık da yok mu? Kolesterol olmasaydı zaten balığın kendisi olmazdı. İnsanlara beyaz et yemeleri tavsiye edildi, kırmızı et zararlı diye oysa bu bir felaketti. İnsanlar da beyaz ete saldırdı. Hatta tavuk dönerler çıktı meydana. Herkes de ucuz diye onlara saldırdı. Oysa en tehlikelisiydi. Tekrar söylüyorum en tehlikesi. En kanserojeni. Onun için bu kadar hastalık ve kanser vakaları arttı. Yağ yememiz lazım. Özellikle tereyağ ve zeytinyağı. Yağ yemeyince herkes açıkıyor sonra da insanlara sık sık yiyin diyorlar. Oysa sık sık yemek bağışıklık sistemini çökertiyor. Kolesterolsüz hayat olmaz artık bunu bilmek lazım.”

Yorumlar

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.