ref: refs/heads/v3.0

45.5 kg vermeme rağmen cildimde çatlaklık oluşmadı

45.5 kg vermeme rağmen cildimde çatlaklık oluşmadı
A+
A-

Prof. Dr. Canan Efendigil Karatay’a ikinci kitabının 256. Sayfasında öyküsü olan Gül63 rumuzlu hayranının teşekkürü

“Canan Karatay”a

 

Değerli Hocam,

 

Ben ikinci kitabınızın 256. sayfasında zayıflama öyküsü olan Kimya Mühendisi olan bayan, kadınlar kulübünde zayıflama günlüğümü tutuyorum, şu anda kitaptaki tüm gelişmelere ilaveten istenmeyen tüylerim de daha ince ve daha az çıkmaya başladı, lazer bile kar etmiyordu benim tüylerime. Allah sizden razı olsun, emeğinize sağlık. Ben 30 gün kadar bir köy ilköğretim okulunda (Bkz resim1) ücretli öğretmenlik yaptım. Çocukların hayatında paketli hazır gıda çok azdı, inanılmaz konsantrasyonları yüksekti. Çocuklara bir sınav yaptım çok yüksek notları görünce şaşırdım, “Acaba çok mu kolay sordum?” dedim kendi kendime. Ya da “Kopya mı çektiler?” dedim kendi kendime, kalktım aynı soruları bir daha sordum. Yok baktım aynı performans var. Gözlerim doldu ya anlatamam. Doğal besleniyorlar tabi, temiz hava filan. Ayrıca çocuklar agresif değiller. Okulda hiperaktifliğin h sı yok denebilir. Aklıma vasküler demans hastalıkları geldi. Bu konuda Prof. Nevzat Tarhan’ın bir konuşmasını izlemiştim televizyondan, damar tıkanıklıklarının sonucu yanılmıyorsam insanlarda birtakım davranış bozuklukları olduğundan bahsetmişti, gözlerime inanamadım çocuklarda şiddet yoktu. Oldukça da olgunlardı. Hemen aklıma Karatay Diyeti geldi, inanıyorum ki bu diyet teröre bile çare olur Hocam. Yerime kadrolu bir öğretmen atandı köye. Ben de şehirde ücretli öğretmen olarak çalısmaya başladım. Evet tahminlerim doğru çıktı şehir çocuklarının yaşamında çok fazla hazır gıda var, bolca tüketilen rafine gıdalardan dolayı çocuklarda sanıyorum hiperaktiflik vb. istenmeyen davranış bozuklukları fazla. Bu arada varisli damarlarımda 10 aydan sonra hiç ağrı yok, kaybolanlar oldu ayrıca 45.5 kg vermeme rağmen cildimde çatlaklık oluşmadı ve bu muhteşem birşey. Şu anda 42 beden kıyafet giyiyorum, 54 beden giyiyordum 10 ay önce.(Bkz resim2) Ben önceleri 68 kg iken ancak 42 beden e sığardım, şimdi 75.5 kg olarak sığabiliyorum bu sıkılaşmak demek benim için. Ayda 4 kg veriyorum ama 8 kg vermiş gibi duruyor ve bu harika birsey. Yine yeniden teşekkürler hocam, Allah a emanet olun .

 

Gül63

Yorumlar

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  2. ayşegül dedi ki:

    Değerli Hocam
    sizi takim ediyorum ve seviyorum
    ben 48 yaşındayım hipertiroidi Graves hastasıyım iyotusuz tuz kullanıyorum kaya tuzu ve himalaya tuzu kullanabilirmiyim. Yumurtanın Beyazını yiyiyorum sarısını yiyebilirmi yim balık kahve çikolata tuzsuz kuru yemiş tüketebilirmiyim günde iki öğün herşeyden az besleniyorum lütfen bana yardımcı olabilirmisiniz neler yeyip içebilirlim biraz kafam karışık saygılar