ref: refs/heads/v3.0

Prof. Dr. Canan Karatay 1 milyonuncu kitabını, Karatay pastasıyla kutladı.

Prof. Dr. Canan Karatay 1 milyonuncu kitabını, Karatay pastasıyla kutladı.
04.06.2017
21
A+
A-

Prof. Dr. Canan Karatay 1 milyonuncu kitabını, Karatay pastasıyla kutladı.

 

“Türk halkı kendi alıştığı ve kendi pazarında bulduğu yiyeceklerle sağlığına kavuşabileceğini, iyileşmez denen kronik/dejenaratif hastalıkların iyileşebileceğini gördü, önerilerimi uyguladı ve sağlığına kavuştu.

Milyonlarca kişinin, kendisine inanıp önerilerini uyguladığı için sağlığına kavuştuğunu ve Karatay kitaplarına inanan inanmayan herkese teşekkür ettiğini söyledi…”

Nisan 2011’de Hayykitap’tan yayımlanan Karatay Diyeti kitabının,Türk okuyucusu tarafından ilgi görmesiyle ve sağlık alanında birçok ezberin bozulmasıyla bir DEVRİM başladı.

Karatay Diyeti’ne yoğun ilgi ardından yayınlanan Karatay Diyeti’yle Yaşam Boyu Sağlık, Karatay Mutfağı, Karatay Diyeti’yle Obezite ve Diyabete Çözüm Var, Karatay Diyeti’yle Beslenme Tuzaklarından Kurtuluş Rehberi, Anne Adayları ve Hamileler için Karatay Diyeti kitaplarını okuyanlar sağlığına kavuşup kalıcı olarak zayıfladı.

Ve geçen 6 yılın ardından Prof. Dr. Canan Karatay’ın kitapları toplamda 1 milyon adet sattı. Milyonlarca kişi okudu, medya aracılığıyla on milyonlara ulaştı…

Karatay Diyeti’ni uygulayanlar mutfağını Karatay Mutfağı’na çevirenler sağlık ve beslenme konusunda bilinçlendi, zinde bir yaşam sürüyor.

#Karatay #Sağlık haber ve internet yansımaları

ETİKETLER: , , ,
Yorumlar

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.