ref: refs/heads/v3.0

KARATAY DİYETİ’YLE ÖNCESİ SONRASI

KARATAY DİYETİ’YLE ÖNCESİ SONRASI
28.07.2013
25
A+
A-

Armağan Demir

 

Önces
i Sonrası

 

Armağan Demir diyete başlamadan önce 133 kiloymuş. 6. ayın sonunda 105 kiloya düşmüş.


Filiz Omay

Kardeşi Yeliz Uncu ile birlikte başlayıp 25 kilo veren Filiz Omay şu anda Karatay Sağlıklı Beslenmesi ile formunu koruyor.


Murat Dedehayır

Murat Dedehayır 28 Kasım 2012’de Karatay Diyeti’ne başlıyor ve 09  Mart 2013 de 18 kilodan kurtuluyor. Ayrıntılar en kısa sürede tamamlanacak.


Şule Metin Bakır

Şule Metin Bakır Karatay Diyeti’ne Ağustos 2011 de başlıyor ve Eylül 2012 de 17,1 kilo eksilmiş durumda.


Cengiz Türker

21 Şubat 2013 ‘te Karatay Diyeti’ne başlayan Cengiz türker 97 Kilo iken, 21 Mayıs 2013’te 89 Kiloya ulaşmış. Yani üç ayda 8 kilo vermiş ve Karatay Sağlıklı Beslenmesine devam ediyor.

Cengiz Türker düşüncelerini aynen şöyle ifade ediyor. “Aç kalmadan kibrit kutusu peynirlere esir olmadan diyet yapmadan beslenme şeklimi değiştirmek hem yağlarımdan kurtulmak ve enerjik olmak beni mutlu etti. Valla zorluk yaşamadım. Çünkü daha önce aç kalıp kilo veremiyordum. Karatay beslenme şeklinden sonra aç gezdiğimi hatırlamıyorum. Karatay Beslenme şeklindeki yiyecekler heryerde kolay bulunan yiyecekler ve bu yiyeceklerin bir çoğundan ne yazık ki diet adı altında uzun zamandır uzak durmuşum. Son 3 aydır, zamanında zayıflamak ve sağlık için ne kadar saçma şeyler yaptığımı gördüm.”


Nurçin & Okan Çağlar

Yorumlar

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.