REKLAM
X

Haluk Levent Açıklama Gidiyor

HALUK LEVENT’TEN FLAŞ AÇIKLAMA GİDİYOR

Haluk Levent duyurdu: Gidiyorum..

Deprem bölgesinden ayrılacağını belirten Haluk Levent, haftaya üç günlüğüne Avrupa’ya konser vermeye gideceğini açıkladı. Levent, sosyal medya hesabından “Ben bir müzisyenim, işim bu” dedi.

Depremzedelere ulaştırdığı yardımlarla birçok eleştiriye hedef olan AHBAP kurucusu Haluk Levent, Avrupa’da iki ay öncesinden planlanan konserleri olduğunu Twitter hesabından duyurdu.

Konseri nedeniyle haftaya üç günlüğüne konsere gittiğini duyuran Levent, “Ben bir müzisyenim, işim bu. Ekip ve orkestra konserlerle geçiniyor” dedi.

“BEN MÜZİSYENİM İŞİM BU”

Levent paylaşımında, “Ben bir müzisyenim, işim bu. Ekip ve orkestra konserlerle geçiniyor. 2 ay öncesinden bağlanmış konserlerim var Avrupa’da. İptal edersem organizasyonu yapanlar dahil 150 kişi etkilenecek. Bu sebeple haftaya 3 günlüğüne gidiyorum konserlere. Bilginize” ifadelerini kullandı.

Bu esnada Ahbap derneği de kendi içinde yer alan yöneticileri çalışmalara devam edeceğini, ihtiyaç durumundaki insanların başvurulara devam edebileceğini ve bu durumun hiç bir aksamaya sebep olmayacağını dile getirdi.

kaynak:yenicaggazetesi.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir