REKLAM
X

CANAN KARATAY RAHAT NEFES ALMANIN FORMÜLÜ

Prof. DR. Canan Karatay öyle bir formül açıkladı ki, bu formül rahat nefes almaya yardımcı oluyor, nefes açıyor ve aynı zamanda sinüzite karşı biber bir formül..

Karatay’ın önerdiği bu uygulama alerjik sinüzit, alerjik rinit sorunlarına iyi geliyor. Bu uygulama ise kaya tuzu ile solüsyon yapmak. Prof. Dr. Canan Karatay’ın nefes almayı kolaylaştıran ve alerjik rahatsızlıklara iyi gelen o tarifi yazımızda.

Prof. Dr. Canan Karatay astım ve alerjik rahatsızlık gibi sorunların giderilmesi için kaya tuzu solüsyonu kullanımını tavsiye ediyor. Hocamızın önermiş olduğu bu uygulama rahat nefes almaya yardımcı oluyor, sinüzit gibi sorunların giderilmesine yardımcı oluyor.

CANAN KARATAY’IN KAYA TUZU SOLÜSYONU 

1 ÇAY KAŞIĞI SODYUM BİKARBONAT

1 ÇAY KAŞIĞI KRİSTAL KAYA TUZU

1 BARDAK SU

Suyun içine kaya tuzu ve sodyum bikarbonatı döküp güzelce karıştırın. Karışım hazır olunca bu suyu için.

DİKKAT !..

-Suyu bir anda bitiremeyenler bir sürahiye 10 bardak su koyup bir çay kaşığı kaya tuzunu ekleyip karıştırdıktan sonra gün içinde ara ara içerek tüketebilirler.

-Tuzlu suyu içemeyenleriniz var ise bir parça kaya tuzunu (mercimek büyüklüğünde) ağızlarına alıp emerek de tüketebilirler.

-Kimyasal eklenerek işlenmiş olan sofra tuzları ya da rafine edilmemiş olan kaya tuzları veyahut deniz tuzu kullanımı aynı faydayı sağlamamaktadır. Rafine edilmiş kristal kaya tuzu tercih edilmelidir.

Sağlıkla kalın..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir